Haber

Kaza sonrası Vuslat Doğan Sabancı’dan ilk paylaşım, Ali Sabancı’dan ilk kare

Esas Holding Yönetim Kurulu Lideri Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, 25 Ağustos’ta Yunanistan’ın Leros Adası açıklarında gemi kazası geçirdi. Tedavi için ABD’ye giden Vuslat Doğan Sabancı, ilk kez paylaşımda bulundu. sosyal medya hesabı İnstagram.

‘SALYANGOZ MEKTUBU’

Vuslat Doğan Sabancı’nın yazısı şöyle:

“Birkaç hafta önce bir heykelin tepesinde bir salyangoz gördüm. Sanki salyangoz bana uzun bir mektup yazıyor gibiydi.

Mektubunuzda şunu söylediğinizi duydum: ‘Yavaşlayabildiğiniz ve hayatı tüm duyularınızla dinleyebildiğiniz sürece, her geçen gün daha ileriye gidebilirsiniz. Hatta zamandan bağımsız.”

Vuslat Doğan Sabancı’nın aylar sonra bu paylaşımı yapmasının ardından takipçileri kendisine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

ALİ SABANCI’DAN SOKAKTA İLK EKRAN

Hükümete yakınlığıyla bilinen Hürriyet’tenMehmet Üstündağ da köşesinde Ali Sabancı’nın ilk şutuna yer verdi:

“Ali Sabancı, geçirdiği ameliyatın ardından halen iyileşme sürecinde. Ünlü iş adamı, önceki gün muayene için Amerikan Hastanesi’ne geldi. Burada doktor tarafından muayene edilen Sabancı, ayrılırken kameralara yakalandı.

Kaza sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti sırasında hastane yatağında fotoğrafı yayınlanan iş adamı, ilk kez sokakta görüldü. Moralinin iyi olduğu anlaşılan Ali Sabancı, arabasına binerek doktoruna beşlik çaktıktan sonra evine döndü.” (HABER MERKEZİ)

habercanakci.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu