Haber

Taha Duymaz’ın ablası: Ses yok diye bakmıyorlar ölüme terk edilmişler

Hatay’da merkezi Maraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından ailesiyle birlikte enkaz altında kalan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’ın kardeşi Semiha Duymaz, arama çalışmalarının sürdüğünü söyledi. ve kurtarma hizmetleri sosyal medya paylaşımından duyulmadı. çalışmalarının durdurulduğunu söyledi.

Duymaz yaptığı paylaşımda, “Bulunduğu bölgede çalışma var ama ses yok, konuşamıyorlar, bayıldılar. Ses olmadığı için AFAD talimatsız bakamadı. Böyle bir sistem var mı?” , Allah aşkına? Bu kadar adalet, ölüme terk edildiler. Ruhları, bu kadar insan”.

CZN BURAK KIRMIZI ÖNÜNDE YARDIM İSTEDİ

Sosyal medya fenomeni CZN Burak da Taha Duymaz’ın altında olduğu enkaza giderek yardım çağrısında bulundu. CZN Burak videoda, “Şu anda Taha Duymaz’ın kendisi, kardeşi Melek Duymaz, kardeşi Umut Duymaz, teyzesi ve amcası orada yaşıyor. Bir de yaşayan komşular var. Burası sekiz katlı bir bina. Lütfen ben” herkesin yardımına ihtiyacım var.”

CZN Burak’ın videosunu paylaşan Duymaz Abla, “Şu anda @cznburak kardeşimiz Allah razı olsun. Ne oldu, sese rağmen kaç gün olacak, bol bol dua edin, afiyet olsun” dedi. dualarınız güç veriyor” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu