Haber

Nilüfer Belediyesi Ünitelerarası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Nilüfer Belediyesi çalışanları arasında düzenlenen klasik üniteler arası voleybol turnuvası heyecanlı maçların ardından sona erdi. 13 grubun yer aldığı turnuvanın şampiyonu, Temizlik İşleri Müdürlüğü takımını yenen Emniyet Müdürlüğü 1 takımı oldu.

Nilüfer Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürlüğü’nün Nilüfer Belediyesi çalışanlarına yönelik düzenlediği birimler arası voleybol turnuvası bu yıl da heyecanlı anlara sahne oldu. Geleneksel hale getirilen turnuvaya bu yıl 11 müdürlükten toplam 13 takım katıldı. Nilüfer Belediye Meclis Üyeleri de kurdukları takımla turnuvaya katıldı. Yüzüncüyıl Spor ve Gençlik Merkezi’nde oynanan müsabakalarda dostluk ön plana çıktı. Takımda en az 2 kadın sporcunun bulunması zorunluluğunun getirildiği turnuvada maçlar iki set üzerinden oynandı.

Grup, çeyrek final ve yarı final maçlarında rakiplerini geçen Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü 1. grup, final maçına çıktı. Takımlarına tribünlerden destek veren Nilüfer Belediyesi çalışanları, turnuva boyunca heyecanlı anlar yaşadı. Finale yakışan maçta Emniyet 1 takımı, Temizlik İşleri Müdürlüğü takımını 2-0 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu. Emniyet Müdürlüğü 1 takımı tribünlerde şampiyonluk sevincini taraftarlarıyla paylaştı.

Turnuvanın üçüncülük ve dördüncülük maçları Özel Kalem Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü takımları arasında oynandı. Turnuvada rakibini 2-1 mağlup eden Özel Kalem Müdürlüğü grubu üçüncü olurken, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü takımı ise dördüncü oldu.

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uçar ile Engin Yener ve Nilüfer Belediye Meclis Üyesi Serkan Çalışkan, dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını verdi. -BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu